مشهد نارنجی

دانلود کتاب جنگ جهانی چهارم ، دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت pdf کنت دمارانش

دانلود کتاب جنگ جهانی چهارم ، دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت pdf کنت دمارانش

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 4.9 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 7,600 تومان

معرفی محصول:

دانلود کتاب جنگ جهانی چهارم ، دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت pdf کنت دمارانش

📚جنگ جهانی چهارم
دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت
نویسنده : کنت دمارانش
ترجمه : سهیلا کیانتاژ

گزارشی کنجکاو اما متقاعدکننده از کنت دو مارنش، که به مدت 11 سال (1970-1981) رئیس سرویس اطلاعاتی فرانسه، و اندلمن، خبرنگار قدیمی نیویورک تایمز و CBS نیوز در پاریس بود. اگرچه دو مارنش ادعا می کند که “جنگ جهانی چهارم از قبل آغاز شده است” – جنگی که “واحدهای کوچک و بسیار مرگبار تروریست ها” به راه انداخته اند، که “چشم انداز بسیار واقعی پایان دادن به تمدن، حداقل غربی ها” را دارد.- تمدن، همانطور که ما آن را می شناسیم.
اطلاعات بسیار کمی در اینجا برای حمایت از این ادعا وجود دارد. رفتار او با اتحاد جماهیر شوروی و اروپای شرقی به همان اندازه عجیب است، زیرا او ادعا می کند که روس ها هنوز رویاهای تسلط بر جهان را در سر می پرورانند و کمونیست های محافظه کار میلیاردها دلار را برای ادامه جنگ مخفیانه خود کنار گذاشته اند. با این حال، به عنوان یک خاطره، این کتاب حاوی مقدار زیادی توصیه های حکیمانه و برخی مکاشفه های قابل توجه است. از جمله موارد اخیر این است که پس از اینکه دو مارنش متوجه شد که ایالات متحده در حال کاهش ارزش دلار در سال 1971 است، بانک مرکزی فرانسه با فروش بی سر و صدا دلار و خرید فرانک سودهای هنگفتی به دست آورد. که اطلاعات فرانسه بیش از 40 عملیات را در امتداد خطوط حمله انتبه در دوران تصدی دو مارنش انجام داد، از جمله سرنگونی امپراتور بوکاسا از امپراتوری آفریقای مرکزی. در طول دهه 1970، برخلاف توصیه کنت، تروریست هایی که خارج از خاک فرانسه فعالیت می کردند، حتی متحدان اروپایی آن را هدف قرار می دادند، مزاحم نمی شدند، مشروط بر اینکه هیچ عملیاتی در فرانسه انجام نشود. و اینکه دو مارنش فرستادگان مخفی را به رم فرستاد تا به پاپ در مورد اطلاعات سخت هشدار دهند که رهبری شوروی تصمیم به کشتن او گرفته است، هشداری که بی درنگ رد شد.
بخش آخر کتاب به وضعیت کنونی فعالیت های تروریستی- ضد تروریستی در سراسر جهان می پردازد که دو مارنش آن را جنگ جهانی چهارم می نامد. هشدار بی دلیل او این است که آمریکایی ها زندگی جذاب و در پناه خود را داشته اند و در نهایت باید با تروریسم در داخل خود مقابله کنند.

محصول: دانلود کتاب جنگ جهانی چهارم ، دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت pdf کنت دمارانش
تاریخ به روزرسانی: 1403/3/9
قیمت: 7,600 تومان
حجم فایل: 4.9 مگابایت
فروشنده: تلگرام avestafile@
تلفن فروشنده: 09031487102
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دانلود کتاب جنگ جهانی چهارم ، دیپلماسی و جاسوسی در عصر خشونت pdf کنت دمارانش نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود ، رایگان ، کتاب ، کمیاب ، نایاب
پشتیبانی: تلگرام avestafile@
09031487102
پشتیبانی
پشتیبانی